امروز: شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۷ - Saturday, 18 August , 2018
کد خبر: 83247

استارتاپ ها کسب و کاری پایدار برای جوانان

مدیر پروژه اولین نمایشگاه توسعه کسب وکار تهران با تأکید بر گسترش کسب و کارهای نوین گفت: نرخ بازگشت سرمایه در حوزه کسب و کارهای فرانچایز و استارت آپ ها ۳ هزار درصد است.مهدی فرهادنیا گفت: حوزه های کسب و کار که در این نمایشگاه حضور دارند، نوظهور هستند و ...

وی به آمار بازگشت سرمایه براساس اعلام بانک جهانی اشاره کرد و افزود: نرخ بازگشت سرمایه در بخش کشاورزی ۳۰درصد، صنعت ۵۰درصد و خدمات ۱۰۰درصد است.

به گزارش خیرگزاری صدا و سیما، مدیر طرح اولین نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران گفت: اما نرخ بازگشت سرمایه براساس اعلام بانک جهانی در حوزه تحقیق و توسعه ۳هزار درصد است، یعنی صاحب یک کسب و کار اگر در صنعتی از حوزه های زیرمجموعه کسب و کار خدمات مدیریتی، فرانچایز گونه ای از کسب وکار که برپایه آن به شرکت اختیار داده می شود که تولیدات و فرآورده های شرکت دیگری را بفروشند و در مقابل آن مبلغی دریافت کند که به آن مبلغ فرانچایز می گویند) یا استارت آپ های مدیریتی سرمایه گذاری کند، به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان در ۵ سال باید ۳میلیون تومان بازگشت سرمایه داشته باشد.

فرهادنیا با بیان اینکه ما در ایران در حال پوست اندازی از اقتصاد منبع محور به سمت اقتصاد دانش بنیان هستیم، اظهار داشت: نمایشگاه توسعه کسب وکار به این وضعیت اقتصاد کمک می کند و برپایی این نمایشگاه در تهران هم با حضور سه حوزه خدمات مدیریتی، حوزه خدمات فرانچایز و استارت آپ های مدیریتی است.

وی ادامه داد: اگر در زمینه فرانچایز فرهنگ سازی صورت گیرد جوانانی که به دنبال کسب وکار هستند می توانند کسب و کار پایدار ایجاد کنند.

وی افزود: اگر ورد فرانچایز شویم شغل های پایدار و کسب وکار درازمدت توسعه پیدا می کنند، زیرا مدلی را نشان می دهد که براساس ان آدم ها وارد کسب و کار استاندارد و سود تعریف شده می شوند.

اخبار مرتبط
 
   

دوره آموزشی کامفار- دوره آموزشی طرح توجیهی- دوره آموزشی ارزیابی طرح توجیهی

 

تهیه طرح توجیهی آنلاین- طرح توجیهی- طرح توجیهی آنلاین

دیدگاه
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامانه جستجوی فرصت های کارآموزی(

آخرین مطالب
مدیسه  

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

گروه اقتصادی درسا صنعت تهران(

 

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

ماهنامه دنیای الکترونیک (نسخه فارسی IEEE SPECTRUM(