امروز: سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷ - Tuesday, 22 May , 2018
کد خبر: 56080

تاکسی سلامت، یک ایده کسب و کار منحصربفرد

تاکسی سلامت یک ایده کسب و کار منحصربفرد می باشد. تاکنون در کشور راه اندازی نشده است و شما می توانید اولین باشید. ...

تاکسی سلامتتاکسی سلامت یک ایده کسب و کار منحصربفرد می باشد. تاکنون در کشور راه اندازی نشده است و شما می توانید اولین باشید.

تاکسی سلامت در واقع یک سرویس VIP برای سالمندان و افراد بیمار می باشد. وظیفه تاکسی سلامت ارائه خدمات رایگان حمل و نقل به بیماران و انتقال انها به مراکز درمانی تحت قرارداد می باشد.

بیماران ذینفعان اصلی این سرویس می باشند. پس از تماس بیماران با این مرکز یک خودروی مناسب وظیفه انتقال بیماران به مرکز را بر عهده گرفته و در صورت لزوم خدماتی مانند گرفتن پذیرش و یا گرفتن داروها را نیز بر عهده می گیرد.

تاکسی سلامت با مراکز درمانی متعددی همکاری داشته و  هزینه خدمات خود را صرفا از مراکز درمانی دریافت می نماید و برای بیماران کلیه خدمات رایگان می باشد.

بیماران نیز ضمن  حمل و نقل رایگان ، تسریع در امور اداری مربوط به پذیرش یا ترخیص و ملاقات پزشک و یا تخفیفات مربوط به مراکز درمانی برخوردار می شوند. همچنین رفتار محترمانه ، صادقانه و در خورشان که حلقه گمشده سیستم های اداری کشور می باشد نیز از دیگر مزیتهای تاکسی سلامت برای بیماران است.

مراکزدرمانی نیز ضمن ارائه خدمات مناسب از بیماران بیشتری برخوردار می گردند.

بخش سلامت از بخشهای خدماتی بزرگ اقتصاد کشور است که تاکنون استارتاپها و خدمات نوین زیادی درآن شکل نگرفته است. تاکسی سلامت یک طرح ترکیبی است که بخش سلامت را با حمل و نقل پیوند می دهد و همین عامل موفقیت طرح می باشد.

دریک آنلاین

چنانچه در ارتباط با راه اندازی ایده های معرفی شده  علاقمند به اطلاعات بیشتر می باشید با دریک آنلاین تماس بگیرید و یا سوالات خود را از طریق investment@dariconline.ir ارسال فرمایید.

اخبار مرتبط
 
   
 
دیدگاه
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامانه جستجوی فرصت های کارآموزی(

آخرین مطالب
مدیسه  

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

گروه اقتصادی درسا صنعت تهران(

 

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

ماهنامه دنیای الکترونیک (نسخه فارسی IEEE SPECTRUM(