امروز: جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷ - Friday, 17 August , 2018
کد خبر: 91063

مدیر خسارت صندوق ضمانت صادرات ایران:

ریسک‌های سیاسی و تجاری تجار را تضمین می‌کنیم

مدیر خسارت صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: در شرایط تحریم تمام ریسک‌های سیاسی و تجاری تجار و بازرگانان را در قالب صندوق ضمانت صادرات ایران تضمین می‌کنیم. ...

بهمن منتی در همایش صندوق ضمانت صادرات ایران در اتاق بازرگانی اردبیل وظیفه اصلی صندوق را تامین مالی صادرکنندگان قبل و بعد از حمل کالاها و تضمین ریسک‌های سیاسی و تجاری آنها اعلام کرد و گفت: اگر صادرکنندگان ما از طرف شرکت‌های خارجی مطالباتی داشته باشند ما با پوشش بیمه‌ای زمینه دریافت این مطالبات را فراهم می‌آوریم که صادرکنندگان با مراجعه به کارگزاری‌های ما در استان‌های مختلف می‌توانند به سهولت از این تسهیلات استفاده کنند.

وی بیان کرد: صادرکنندگان به جای مراجعه مستقیم به صندوق مراحل اولیه کار خود را با مراجعه به کارگزاری‌ها در استان‌های مختلف انجام می‌دهند تا با درخواست‌هایی که ارائه می‌کنند از طریق صندوق مراحل مختلف در صدور ضمانتنامه‌ها و بیمه‌نامه‌ها فراهم آید.

منتی افزود: اگر تجار ما به وام‌های صادراتی نیاز داشته باشند از طریق صندوق ضمانت زمینه پرداخت این تسهیلات با همراهی بانک توسعه صادرات ایران فراهم می‌آید و ما حتی نسبت به پوشش بیمه‌ای فعالیت صادرکنندگان در مراوده با تجار خارج از کشور اقدامات حمایتی خوبی را انجام می‌دهیم.

مدیر خسارت صندوق ضمانت صادرات ایران در ادامه گفت: با توجه به تشدید تحریم‌های آمریکائی‌ها ما در قبال ریسک‌های سیاسی و تجاری پوشش‌های بیمه‌ای را در این حوزه انجام می‌دهیم تا صادرکنندگان ما با مشکلات و دغدغه‌ها روبرو نشوند.

اخبار مرتبط
 
   

دوره آموزشی کامفار- دوره آموزشی طرح توجیهی- دوره آموزشی ارزیابی طرح توجیهی

 

تهیه طرح توجیهی آنلاین- طرح توجیهی- طرح توجیهی آنلاین

دیدگاه
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامانه جستجوی فرصت های کارآموزی(

آخرین مطالب
مدیسه  

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

گروه اقتصادی درسا صنعت تهران(

 

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

ماهنامه دنیای الکترونیک (نسخه فارسی IEEE SPECTRUM(