امروز: دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷ - Monday, 21 May , 2018
کد خبر: 43271

شهربازی مجهز و دیجیتال یک سرمایه گذاری پر هیجان

تاب، سرسره و الاکلنگ سه وسیله سنتی بازی بوند که دهه‌ها پیش اگر در پارک و بوستانی وجود داشت، حتما آن بوستان کودکان بیشتری را به خود جلب میکرد. با گذشت زمان این وسایل بازی هم در بوستان‌ها آن‌قدر زیاد شد و هم آن‌قدر ابزاری مدرن و جذاب به تنوع بازی‌های ک ...

تاب، سرسره و الاکلنگ سه وسیله سنتی بازی بوند که دهه‌ها پیش اگر در پارک و بوستانی وجود داشت، حتما آن بوستان کودکان بیشتری را به خود جلب میکرد. با گذشت زمان این وسایل بازی هم در بوستان‌ها آن‌قدر زیاد شد و هم آن‌قدر ابزاری مدرن و جذاب به تنوع بازی‌های کودکان و بزرگسالان اضافه شد که  دیگر ابزارهای بازی قدیمی پاسخگوی نیاز مردم نبود. تنوع بالای بازی‌ها و جذابیت بیشتر آنها دلیلی شد تا شهربازی‌ها شکل بگیرند.

معرفی محصول

شهربازی پارکی است که از وسایل سرگرمی و تفریحی و همچنین سواری برای سرگرم کردن گروه بزرگی از مردم تشکیل شده است که نسبت به پارک‌های ساده و یا زمین‌های بازی داخل شهری، امکانات سرگرم کننده بیشتری دارد.

به طور کلی ۲ نوع شهربازی داریم: شهر بازی سرپوشیده و سرباز که در شهر بازی‌های سرپوشیده دستگاه‌های الکترونیکی و رایانه‌ای موجود می‌باشد.

هر‌چند شهربازی‌ها به نام کودکان شکل می‌گیرد اما مشتریانش فقط کودکان نیستند و طراحان بازی‌ها هم تنها کودکان را مدنظر قرار نمی‌دهند. بنابراین شهربازی جاذبه‌ای برای صنعت گردشگری شده است تا از این تفریح دوست داشتنی قرن جدید بتواند مسافران بیشتری را دعوت به سفر کرد.

بررسی بازار

با توجه به آمار رو به رشد گردشگران به دلیل وجود جاذبه‌های گردشگری فرآوان در هر منطقه تامین امکانات رفاهی و تفریحی برای این افراد از الزامات حفظ و گسترش صنعت گردشگری می‌باشد. بررسی‌هاي به عمل آمده حاکی از آن است که جر در شهرهای محدودی شهربازی مجهز و دیجیتالی موجود نمی‌باشد. بنابراین ساخت تاسیسات تفریحی از جمله شهربازی علاوه بر افزایش سطح رضایت گردشگران از سفر، سبب رشد ورود گردشگران نیز خواهد شد.

 

نیازمندی‌های اجرای طرح

سرمایه گذاری دریک آنلاین

 

مزایای اجرای طرح

از جمله ویژگی‌های طرح می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بوجود آمدن فرصت‌های شغلی گوناگون برای یک منطقه
  • جذب مشتری و توریست به تبع آن بهبود اوضاع اقتصادی
  • وجود شهربازی‌ها و مکان‌های تفریحی مناسب در یک کشور سبب افزایش سرانه سن امید به زندگی  در آن کشور می‌گردد.
  • وجود شهربازی می‌تواند باعث ایجاد ارتباط بین فرهنگ و اقوام گوناگون و گروه‌های سنی مختلف ‌شود که در اشاعه فرهنگ صحیح زندگی و ارتباط بین نسل‌ها حائز اهمیت می‌باشد.
  • سودآوری، بازده و دوره برگشت مناسب سرمایه­ گذاری

 

اخبار مرتبط
 
   
 
دیدگاه
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامانه جستجوی فرصت های کارآموزی(

آخرین مطالب
مدیسه  

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

گروه اقتصادی درسا صنعت تهران(

 

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

ماهنامه دنیای الکترونیک (نسخه فارسی IEEE SPECTRUM(