امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷ - Sunday, 22 July , 2018
کد خبر: 76291

ماموریت ویژه ربیعی به مدیران وزارت کار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابلاغ بخشنامه‌ای به تمام مسئولان تحت امر خود اعلام کرد: باید نخستین مسئول و مقامی باشید که در جریان اخبار و رخدادهای مجموعه تحت مدیریت خود قرار می‌گیرید. ...

علی ربیعی اخیرا با ابلاغ بخشنامه‌ای به معاونان، مشاوران، روسای سازمان‌ها، صندوق‌ها، بانک‌ها و مدیران کل اجرایی اعلام کرد: «»هرگونه اتفاق مرتبط با ماموریت ها و وظایف سازمانی باید در سریع ترین زمان ممکن به مدیر کل حوزه وزارتی و به معاونت ذیربط اطلاع رسانی شود تا تمهید به موقع، تدبیر فوری و تصمیم جامعی اندیشیده شود.»

وی همچنین خطاب به تمام مسئولان ستادی، مجموعه‌های تابعه و مدیران اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه عوامل باید نخستین مسئول و مقامی باشند که در جریان اخبار و رخدادهای مرتبط با مجموعه تحت مدیریت خود به صورت ویژه و شبانه روزی قرار گرفته و در این خصوص به هیچ وجه نباید فرصت سوزی خاصی صورت گیرد.»

متن ابلاغیه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرح زیر است:

معاونین و مشاورین محترم وزیر، روسای محترم سازمان‌ها، صندوق‌ها، بانک‌ها و مدیران کل اجرایی

پایش، اشراف و تسلط خبری در خصوص موضوعات مرتبط با سازمان تحت الامر اعم از رویدادها، اتفاقات، سوانح، حوادث، یکی از اولویت های بنیادی و از ارکان اصلی مدیریت و عامل پیش برنده در راهبری هر چه کارآمدتر بحران های بوجود آمده تلقی می گرد. این بایسته، بدان سبب مورد تاکید است که موجب جلوگیری از گسترش احتمالی حوادث و شایعات مترتب می گردد.

اینجانب تاکنون چندین بار و به جد تذکر داده ام که هرگونه اتفاق مرتبط با ماموریت ها و وظایف سازمانی باید در سریع ترین زمان ممکن به مدیر کل حوزه وزارتی و به معاونت ذیربط اطلاع رسانی شود تا تمهید به موقع، تدبیر فوری و تصمیم جامعی اندیشیده شود. لازمه این امر اتخاذ راهبرد پایش مستمر اخبار و راهبرد تسریع در انعکاس رخداد است که قاعدتا نظر به ابزارها، شیوه ها و شبکه های نوین ارتباطی، حوزه روابط ع مومی ها و سایر بخش های ذیربط نقش اساسی و مسئولیت خطیری را عهده دار هستند و در این خصوص البته سایر بخش ها نیز بایستی همراهی لازم در پوشش به موقع به عمل آورند.

موکدا اعلام می نمایم تدابیری اتخاذ نمایید که همه عوامل اعم از مدیران و روسای مجموعه ها در  استان ها و شهرستانها، نخستین مسئول و مقامی باشند که در جریان اخبار و رخدادهای مرتبط با مجموعه تحت مدیریت خود به صورت ویژه و شبانه روزی قرار گرفته و در این خصوص به هیچ وجه نباید فرصت سوزی خاصی صورت گیرد. بنابراین روابط عمومی ها و حراست های ذیربط هر مجموعه با محوریت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه، موظفند بالاتفاق ساز و کارهای لازم را پیش بینی و اجرایی نمایند تا بعد از این به هیچ وجه شاهد عقب افتادگی در دریافت اخبار و اطلاعات مربوطه نباشیم.

اخبار مرتبط
 
   

دوره آموزشی کامفار- دوره آموزشی طرح توجیهی- دوره آموزشی ارزیابی طرح توجیهی

 

تهیه طرح توجیهی آنلاین- طرح توجیهی- طرح توجیهی آنلاین

دیدگاه
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامانه جستجوی فرصت های کارآموزی(

آخرین مطالب
مدیسه  

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

گروه اقتصادی درسا صنعت تهران(

 

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

ماهنامه دنیای الکترونیک (نسخه فارسی IEEE SPECTRUM(