امروز: سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷ - Tuesday, 22 May , 2018
کد خبر: 41357

معرفی کتاب ” مدیریت تاخیر و اختلال در پروژه “

ارائه ادعاهای مربوط به وقوع تاخیر ، امری رایج در پروژه هاست.ضروری است که این ادعا ها به سرعت ارزیابی وبه طور اثربخشی مدیریت شوند. ...

 

Untitled-1

با این وجود ، کلیت موضوع تاخیر و نیز روشهای مختلف تحلیل موجود، به دلیل داشتن ظاهری پیچیده بسیار بحث برانگیزند و نیز گاهی این روشها رهنمودها و راهکارهای کاملا متضادی ارائه می دهند. هدف این کتاب ارائه روشی کاربردی برای اجرای فرایند ارزیابی تاخیر و شامل بازنگری جامعی از روشهای اصلی موجود برای تحلیل تاخیر میباشد.

یکی دیگر از اهداف اصلی این کتاب یاری خبرگان صنعت برای پاسخگویی در قبال شناسایی تاخیرهاست که این کار به کمک تشریح برخی فرضیات اساسی و مشکلاتی که ممکن است هنگام استفاده از تکنیک های رایج و مناسب تحلیل تاخیر با آنها مواجه شوند انجام میگیرد.

بنابراین این کتاب میتواند به عنوان یک منبع راهنما برای کارفرمایان ، پیمانکاران اصلی و فرعی ،شاغلان ، مشاوران فنی و حقوقی و سایر متخصصان و افراد درگیر با پروندهای مرتبط با ادعای تاخیر و اختلال در پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد و از روشهایی که در آن بحث شده است میتوان در پروژه های کوچک و بزرگ داخلی و بین المللی استفاده نمود.

این کتاب توسط  دکتر مرتضی مرادی ، سینا معصوم زاده و دکتر غلامرضا نصیری   ترجمه شده و توسط انتشارات علمی دانشگاه صنعتی شریف به چاب رسیده است و مطالعه آن به متخصصین توصیه میگردد.

اخبار مرتبط
 
   
 
دیدگاه
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامانه جستجوی فرصت های کارآموزی(

آخرین مطالب
مدیسه  

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

گروه اقتصادی درسا صنعت تهران(

 

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

ماهنامه دنیای الکترونیک (نسخه فارسی IEEE SPECTRUM(