امروز: شنبه, ۳۰ تیر , ۱۳۹۷ - Saturday, 21 July , 2018
کد خبر: 75942

۲۹ استارت آپ ایرانی در جیتکس ۲۰۱۷

نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۷ دوبی با حضور پاویون جمهوری اسلامی ایران در سالن پاویون ها و ۲۹ استارت آپ ایرانی در بخش startup movement برگزار می شود. ...

 در سی وهفتمین نمایشگاه جیتکس دوبی که از ۱۶ تا ۲۰ مهر با حضور ۴۷۰۰ مشارکت کننده از ۱۰۰ کشور جهان در فضای مفید بیش از ۹۰ هزار مترمربع برگزار می شود، پاویون جمهوری اسلامی ایران با متراژ ۱۲۶ مترمربع در سالن پاویون ها برپا شده و با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صندوق نوآوری و شکوفائی، ۱۲ شرکت ایرانی در این پاویون حضور خواهند داشت.

همچنین ۲۹ استارت آپ ایرانی در بخش startup movement  نمایشگاه شرکت خواهند کرد که حضور ۱۲ استارت آپ با حمایت اتاق بازرگانی تهران، ۶ استارت آپ با حمایت اتاق بازرگانی اصفهان و ۱۰ استارت آپ با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای صورت گرفته و یک استارت آپ نیز به صورت مستقل حضور خواهد داشت.

اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد و با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تشکل های وابسته، برای سومین سال پیاپی پاویون جمهوری اسلامی ایران را در کنار پاویون کشورهای صاحب نام صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات جهان در سی وهفتمین نمایشگاه جیتکس دوبی برپا و علاوه بر اعزام هیأت تجاری و برقراری ملاقات های تجاری، نسبت به برگزاری نشست فعالان صنعت ICT  ایران و جهان در جیتکس، اقدام می کند.

این اتحادیه در راستای اهداف توسعه ای کشور با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و دست اندرکاران بخش دولتی و با اجرای شرکت همایش گستران ایماژ برای سومین سال پیاپی، پاویون جمهوری اسلامی ایران را در کنار پاویون کشورهای صاحب نام صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات جهان در سی وهفتمین نمایشگاه جیتکس دوبی برپا می کند.

اخبار مرتبط
 
   

دوره آموزشی کامفار- دوره آموزشی طرح توجیهی- دوره آموزشی ارزیابی طرح توجیهی

 

تهیه طرح توجیهی آنلاین- طرح توجیهی- طرح توجیهی آنلاین

دیدگاه
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامانه جستجوی فرصت های کارآموزی(

آخرین مطالب
مدیسه  

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

گروه اقتصادی درسا صنعت تهران(

 

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

ماهنامه دنیای الکترونیک (نسخه فارسی IEEE SPECTRUM(