اخبار تاپ - اخبار جدید لحظه ای ایران و جهان

قاصدک 24

 

 

۱۷:۳۳:۵۳ - سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴
شناسه خبر : 10365
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به روسیه لبنیات صادر کنید
رئیس اتاق ایران با اشاره به روابط ترکیه و روسیه که با چالش هایی روبرو شده است، عنوان کرد: ایران می تواند از موقعیت به وجود آمده بهره ببرد و حضور خود را در بازار این منطقه افزایش دهد. البته این اقدام منوط به آن است با برنامه ریزی دقیق وارد شویم. جلالپور همچنین از […]

رئیس اتاق ایران با اشاره به روابط ترکیه و روسیه که با چالش هایی روبرو شده است، عنوان کرد: ایران می تواند از موقعیت به وجود آمده بهره ببرد و حضور خود را در بازار این منطقه افزایش دهد. البته این اقدام منوط به آن است با برنامه ریزی دقیق وارد شویم.

جلالپور همچنین از مذاکرات جدی با سفیر روسیه در ایران به منظور ارتقای سطح روابط بین ایران و این کشور خبر داد و یادآور شد: بازار روسیه ظرفیت بالقوه ای است که نباید به راحتی از کنار آن بگذریم.

بر اساس اظهارات وی قرار است از ۱۵ ژانویه تعرفه ورود لبنیات ایران به خاک روسیه و از اواسط فوریه تعرفه سایر کالاها از سوی این کشور برداشته شود. هرچند مسئولان روس اعلام کرده اند که سختگیری آنها نسبت به کیفیت و رعایت استانداردها بسیار بالاست.

لذا با توجه به حذف تعرفه واردات تا ده روز دیگر، صادرات لبنیات به روسیه فرصت اقتصادی ممتازی است که بازرگانان ایرانی نباید آن را به سادگی از دست بدهند.

بیمه پارسیان

 
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب