امروز: شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷ - Saturday, 26 May , 2018
کد خبر: 10365

به روسیه لبنیات صادر کنید

رئیس اتاق ایران با اشاره به روابط ترکیه و روسیه که با چالش هایی روبرو شده است، عنوان کرد: ایران می تواند از موقعیت به وجود آمده بهره ببرد و حضور خود را در بازار این منطقه افزایش دهد. البته این اقدام منوط به آن است با برنامه ریزی دقیق وارد شویم. جلالپ ...

رئیس اتاق ایران با اشاره به روابط ترکیه و روسیه که با چالش هایی روبرو شده است، عنوان کرد: ایران می تواند از موقعیت به وجود آمده بهره ببرد و حضور خود را در بازار این منطقه افزایش دهد. البته این اقدام منوط به آن است با برنامه ریزی دقیق وارد شویم.

جلالپور همچنین از مذاکرات جدی با سفیر روسیه در ایران به منظور ارتقای سطح روابط بین ایران و این کشور خبر داد و یادآور شد: بازار روسیه ظرفیت بالقوه ای است که نباید به راحتی از کنار آن بگذریم.

بر اساس اظهارات وی قرار است از 15 ژانویه تعرفه ورود لبنیات ایران به خاک روسیه و از اواسط فوریه تعرفه سایر کالاها از سوی این کشور برداشته شود. هرچند مسئولان روس اعلام کرده اند که سختگیری آنها نسبت به کیفیت و رعایت استانداردها بسیار بالاست.

لذا با توجه به حذف تعرفه واردات تا ده روز دیگر، صادرات لبنیات به روسیه فرصت اقتصادی ممتازی است که بازرگانان ایرانی نباید آن را به سادگی از دست بدهند.

اخبار مرتبط
 
   
 
دیدگاه
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامانه جستجوی فرصت های کارآموزی(

آخرین مطالب
مدیسه  

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

گروه اقتصادی درسا صنعت تهران(

 

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

ماهنامه دنیای الکترونیک (نسخه فارسی IEEE SPECTRUM(