امروز: سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷ - Tuesday, 22 May , 2018
کد خبر: 30719

Classrebels.com چیست؟

در اینجا به گروهی از دانشجویانی میپردازیم که رویای اصلاح نظام آموزشی را در سر داشتند. اجازه دهید مصاحبه ای با Classrebels.com داشته باشیم!! ...

 

1- Team MV : کمی در مورد classrebels بگویید؟

Class Rebels : ClassRebels وب‌سایت + برنامه‌ای است که در آن دانشجویان و اساتید می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند، به روزرسانی‌های یکدیگر را فالو نموده، سوال بپرسند و مفاهیم آموزشی را آپلود نموده و به اشتراک بگذارند.

 

2- Team MV : چه چیزی الهامبخش classrebels بوده است؟

Class Rebels : ما بر این عقیده‌ایم که تمام ایده‌های آموزشی بد برداشت شده است. تصوری غلط رایج شده که مطالعه صرفاً پیمایش صفحات کتاب درسی آن هم شب امتحان است. اما در واقع این طور نیست. آموزش کاملاً آزادانه است. همانطور که نلسون ماندلا گفت، «آموزش قوی‌ترین سلاحی است که می‌توانید از آن برای تغییر جهان استفاده کنید.»

و این همان رویای ماست که در راستای تحقق آن تلاش می‌کنیم. آموزش محدود به کلاس درس نیست ـ به جای اینکه استاد برای صدها دانشجو در یک سالن سخنرانی کند، در تلاش برای تعامل دوجانبه میان هریک از آنها هستیم.

3- Team MV : مخاطب هدف شما کیست و چرا؟

Class Rebels : دانشجویان و اساتید

 

4- Team MV : چه چیزی شرکت شما را منحصر به فرد میسازد؟

Class Rebels : همه چیز. هیچ یک از کارها ما قبلاً توسط فرد یا گروهی انجام نشده است. فرهنگ استارت‌آپ، کار شبانه روزی و اینها ممکن است منحصر به فرد نباشد اما کار مداوم در راستای گسترش آموزش و بهتر نمودن آن برای اساتید و دانشجویان، قطعاً منحصر به فرد محسوب می‌شود.

 

5- Team MV : شرکت شما چه مسئلهای را حل کرد؟

Class Rebels : توسعه منابع انسانی هند

 

6- Team MV : بنیانگذاران و اعضای اصلی تیم شما چه کسانی هستند؟

Class Rebels : ما دو بنیانگذار اصلی و سه عضو تیم داریم، اما به سیستم مدیریت یکنواخت اعتقاد داریم و تمام اعضای تیم Class Rebels از اهمیت یکسانی برخوردار هستند. کانج خورانا، ساگار چاندنا، آناند چودری، روهان چابرا و گاگاندیپ سین.

 

7- Team MV : حوزه تجربیات مرتبط آنها کدام است؟

Class Rebels : ما همگی دانشجویان برتر رشته‌های خود هستیم. گاگاندیپ، علوم کامپیوتر در دانشگاه ملی جیپور می‌خواند و یکی از توسعه دهندگان اصلی وب ما محسوب می‌شود. کانج از دانشگاه ترک تحصیل کرده و تحقیقات بازار را انجام می‌دهد. ساگار، در زمینه روابط سرمایه‌گذاران کار می‌کند و به صورت فعال در دو استارت‌آپ پیشین نیز مشارکت دارد. آناند طراح است و به صورت قراردادی کار می‌کند و اکنون به عنوان رئیس بخش تجربیات کاربر فعالیت دارد و روهان که پیشتر توسعه دهنده PHP بود و به صورت قراردادی کار می‌کرد، نیز یکی از توسعه دهندگان اصلی وب است.

 

8- Team MV : انگیزه بنیانگذاران چه بود؟

Class Rebels : شور و شوق آموزش

 

9- Team MV : بزرگترین نقطه قوت شرکت شما کدام است؟

Class Rebels : سیستم مدیریت یکنواخت و عشق به آموزش.

 

سپاس از شما!!

ترجمه : دريك آنلاين

 

اخبار مرتبط
 
   
 
دیدگاه
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سامانه جستجوی فرصت های کارآموزی(

آخرین مطالب
مدیسه  

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

گروه اقتصادی درسا صنعت تهران(

 

شرکت مهندسی مشاور درسا صنعت تهران(

ماهنامه دنیای الکترونیک (نسخه فارسی IEEE SPECTRUM(